Skontaktuj się z nami
Gina

Numer telefonu : 86-13427571863

WhatsApp : +8613427571863

Zhongshan Protostar Optoelectronic Co., Ltd.

Zhongshan Protostar Optoelectronic Co., Ltd.

  • Zhongshan Protostar Optoelectronic Co., Ltd.
  • Zhongshan Protostar Optoelectronic Co., Ltd.
  • Zhongshan Protostar Optoelectronic Co., Ltd.
  • Zhongshan Protostar Optoelectronic Co., Ltd.
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Sprzedawca
marki YONGXIN Ilość pracowników 300~500
Coroczne wyprzedaże >15000000 Rok założenia 1999
pc Export 90% - 100%
Wprowadzenie

Zhongshan Protostar Optoelectronic Co., Ltd jest spółką zależną Yongxin Electricals Co., Ltd., która integruje badania i rozwój, produkcję, sprzedaż i system w elektrycznych zabójcach wkładek, jako eksperci w branży zabijania owadów, Zhongshan Protostar ma warsztaty wtrysku aluminium warsztat ze stopów, warsztat metalowy CNC, warsztat elektroniczny, warsztat z metalową siatką i 15 linii montażowych, roczna produkcja wynosi do 2,8 miliona sztuk. Zhongshan Protostar jest pierwszą firmą zajmującą się zabijaniem owadów, która uzyskała certyfikat UL. Produkty Zhongshan Protostar posiadają wszelkiego rodzaju certyfikaty, takie jak CE, GS, CB, ROHS, CCC, REACH, PSE, SASO, UL itp. Dzięki wysokiej jakości produkty Zhongshan Protostar są popularne i cieszą się uznaniem na rynkach światowych. Jej głównymi rynkami sprzedaży są Europa i Bliski Wschód, takie jak Wielka Brytania, Włochy, Hiszpania, Arabia Saudyjska, Izrael i inne kraje. Zhongshan Protostar ma 17-letnie doświadczenie zawodowe i sprawdzoną technikę, polega na innowacjach i rozwoju, zapewniając zadowolonego szkodnika kontrola produktów dla klientów jest naszym ciągłym dążeniem. Dziś pracownicy Zhongshan Protostar zawsze realizują koncepcję „Zapewnienie bezpieczeństwa żywności, zapewnienie bezproblemowej kontroli szkodników i zarządzania bezpieczeństwem”, zawsze innowacyjność i rozwój, traktuj technologię jako rdzeń, a jakość jako życie, służ klientom jako bóg, szczerze zapewniamy opłacalny zabójca wkładek (komary i muchy, pułapka na myszy, szkodniki owocowe i warzywne), maszyna do testowania bezpieczeństwa żywności i służąca do zarządzania szkodnikami i bezpieczeństwem żywności.Chiny Zhongshan Protostar Optoelectronic Co., Ltd. profil firmy 0

Historia

Dzięki wieloletniej historii posiadamy pełną gamę produktów do zwalczania szkodników, aby spełnić różne wymagania klientów.Mamy różne rodzaje produktów.

„鑫” składa się z trzech znaków „金”, znak „金” oznacza morał cenny w historii ludzkości, oznacza także bogactwo i honor.Pierwszy znak „金” reprezentuje klientów (klientów, klientów, dostawców i przedsiębiorstwa);drugie „金” reprezentuje członków zespołu;a trzecia „金 reprezentuje akcjonariuszy i inwestorów.Znak „永” oznacza na zawsze i kontynuuj.Tak więc znaczenie słów 永鑫”(YONGXIN) oznacza, że ​​nieustannie tworzymy bogactwo i dzielimy się. Aby być pierwszą marką zabójców owadów na świecie, Yongxin zawsze traktuje odpowiedzialność, która tworzy przestrzeń życiową wolną od szkodników dla konsumentów jako własny obowiązek i utrzymuj styl pracy, który stał się lepszy niż dzisiaj.To kariera pełna pasji, istnieje zespół, który potrafi zrealizować Twoją wartość Zapraszamy do przyłączenia się do nas, aby spełnić swoje marzenie, osiągnąć wspólną karierę!

 

Chiny Zhongshan Protostar Optoelectronic Co., Ltd. profil firmy 0

Usługa

Mamy zespół badawczo-rozwojowy liczący około 15 osób i posiadamy wiele patentów.Każdego roku wprowadzamy na rynek około 10 nowości.

Każdego roku wprowadzamy na rynek około 10 nowości.Jako system ISO 9 0 0 1 i zatwierdzony przez BSCI producent, nasze produkty posiadają wszelkiego rodzaju certyfikaty, takie jak GS, CE, R o HS, Reach, SAA, KC, UL itp.

Dział Kontroli Jakości Yongxin jest niezależnie odpowiedzialny za system2
jakość i jakość produktu.Jest pod bezpośrednim nadzorem i kierownictwem Dyrektora Generalnego.
Zespół ulepszający system od czasu do czasu bada każdą procedurę, organizuje regularne wewnętrzne audyty i inspekcje zarządcze oraz stale ulepsza system operacyjny.
Zespoły QC są odpowiedzialne za wybór dostawcy, kontrolę materiałów przychodzących, a także test i kontrolę kluczowych etapów.Dział Kontroli Jakości ustanowił zintegrowany system kontroli jakości wraz z zaawansowanymi laboratoriami eksperymentalnymi i badawczymi

Chiny Zhongshan Protostar Optoelectronic Co., Ltd. profil firmy 0

Nasz zespół

Jesteśmy grupą profesjonalnych sprzedawców z odpowiedzialnością, uczciwością, entuzjazmem i cierpliwością.

Wspólne tworzenie jest ważną zasadą, która umożliwia ciągły rozwój firmy.Spółka nie ustaje w tworzeniu nowych produktów i usług wspólnie z użytkownikami, klientami i pracownikami.

Dzielenie się jest źródłem szczęścia.Firma przywiązuje dużą wagę do dzielenia się z użytkownikami, klientami i pracownikami oraz do wspólnego dorastania.

Wspólna troska jest ważnym powodem, dla którego firma cieszy się szerokim poparciem i zaufaniem.Firma zawsze kieruje się zasadą dbałości o użytkowników, klientów i pracowników.

 

Chiny Zhongshan Protostar Optoelectronic Co., Ltd. profil firmy 0