Typ C Drut UV Wentylator Komar Maszyna 3W LED ssać w Latać Zabójca ROHS

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: GUANG DONG, CHINY
Nazwa handlowa: OEM
Orzecznictwo: GS CE CB ROHS REACH SAA PSE KC BSCI
Numer modelu: MS07
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko upominkowe + karton Master
Czas dostawy: 50-60 dni
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 280 milionów rocznie
Materiał: ABS Światło: DOPROWADZIŁO
Użyjge: Domowy kemping Ładowarka: USB
Waga: > 1 kg Słowo kluczowe: Wentylator zabójca komarów wsysa Błąda
Funkcjonować: zabijanie owadów + oświetlenie Pora roku: Cały sezon
High Light:

3w UV Wentylator Komar Maszyna

,

ROHS UV Wentylator Komar Maszyna

,

3w wentylator zabójca komarów

 

Typ C Drut UV Wentylator Komar Maszyna Wentylator LED ssać w Latać Zabójca

 

 

Muchy

 

Naturalnie, gdy osoba widzi wokół muchy, z pewnością postrzega obszar jako niehigieniczny.Muchy przenoszą choroby, ponieważ żywią się ludzkimi i zwierzęcymi odchodami, padliną i śmieciami.Poza tym, że są uciążliwe, niektóre gatunki much gryzą i stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia.Na przykład muchy domowe, które są częściej kojarzone z ludzkimi mieszkaniami;przenoszą szeroką gamę chorób, w tym Salmonellę i E.coli.

Muchy roznoszą choroby ze względu na ich zwyczaje hodowlane i żywieniowe.Bakterie, z których muchy zwykle żywią się, utknęły w ich aparatach gębowych i opuszkach stóp, ostatecznie rozprzestrzeniając się na miejsca, na których lądują.Wyobraź sobie, że jest to odsłonięte jedzenie, które masz zamiar zjeść.

Muchy mogą być uciążliwe, gdy brzęczą w domu, szczególnie w dużej liczbie.Jednak niektóre gatunki much również stanowią zagrożenie dla zdrowia.

W szczególności muchy domowe przenoszą szeroką gamę chorób, w tym salmonellę, czerwonkę, gruźlicę, cholerę i pasożytnicze robaki.

W tym kraju komary są mniej podatne na rozprzestrzenianie chorób niż w tropikach, ale podrażnienie spowodowane ugryzieniami może być nadal niepokojące, szczególnie dla dzieci.

 

 

Maszyna do komarów z wentylatorem UVWprowadzenie produktów

 

To jest LED Światło base Komar Zabójca/Owad Cleaner dla twojego domu z dużym wentylatorem w środku.W tej maszynie komar przyciąga światło i zbliża się do zabójcy komarów, gdy zbliżą się do środka, wewnątrz znajduje się wentylator, który wsysa się do środka zabójcy komarów i zabija, dotykając grilla, który ma wystarczającą moc, aby zabić komary i jest całkowicie bezpieczny dla twojego Dzieci .Jeśli Klient zastosuje się do prostej instrukcji jego użycia, zapewniamy, że 100% komarów w Twoim pokoju zostanie zabitych i usuniętych, w tym Denga i Kurcza Gunia. .

Zabójca owadów służy do przyciągania owadów latających za pomocą czarnego światła, takich jak muchy, komary i inne owady latające, a następnie wbudowany wentylator do rysowania może zassać owady i wysuszyć je na śmierć.

Seria owadobójcza ma cienki i nowoczesny styl, wysoką wydajność i bezpieczeństwo, z nierdzewną, popękaną lub wyblakłą powierzchnią.

Specjalnie zaprojektowana Lampaa UVA (promień ultrafioletowy) jest całkowicie nieszkodliwa dla ludzkiego ciała i zwierząt domowych.

Siatka zewnętrzna chroni człowieka przed dotknięciem wentylatora.

 

 

UV Wentylator Komar Maszyna Przewaga konkurencyjna

 

Nowoczesny design, odpowiedni do użytku domowego

Światło LED przyciągające komary, oszczędność energii

Podwójne zabicie, wysokie napięcie, aby zabić komara i wciągnąć komara, aby wysuszyć je umrzeć

Zasilacz USB na typ C wygodny w użyciu

 

 

Maszyna do komarów z wentylatorem UVZasada produktu

 

Ten przedmiot jest wykonany z materiału ABS, modny i trwały. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu ten produkt może być ozdobą. Jest wyposażony w wentylator do rysowania, może wsysać owady do urządzenia i zabijać je poprzez suszenie powietrzem.
Ten produkt jest bardzo skuteczny w zabijaniu owadów, modny i bezpieczny, co może stworzyć przestrzeń życiową wolną od szkodników dla konsumentów, unikając ryzyka gorączki denga i innych chorób

 

 

Maszyna do komarów z wentylatorem UVSpecyfikacja

 

Model MS07 Lampaa ultrafioletowa T5 1X3W Lampaa ultrafioletowa LED 3W
Słowo kluczowe Pułapka na robaki obsługiwana przez wentylator Kolor Biały i fioletowy Zasięg 20m2

 

 

Maszyna do komarów z wentylatorem UV Specyfikacja ostrzeżenia

 

Sprawdź napięcie lokalne przed pracą.Nie należy dotykać wewnętrznych siatek wysokiego napięcia podczas odcinania ze względu na niebezpieczeństwo porażenia prądem elektrycznym.Nigdy nie wkładaj metalowych przedmiotów do kratek podczas pracy.
Urządzenie jest przeznaczone wyłącznie do użytku w pomieszczeniach.Apoliance nie nadaje się do stosowania w oborach.stajnie i podobne lokalizacje.Sppliance nie należy montować w miejscach, w których prawdopodobne jest występowanie palnych oparów lub pożywienia wybuchowego.Noś lub montuj urządzenie w miejscu, do którego dzieci nie mogą sięgnąć. (>2,0 m)
Nigdy nie usuwaj żadnej stałej części urządzenia, aby dokonać jakiejkolwiek regulacji wewnętrznej, aby uniknąć porażenia prądem.W przypadku uszkodzenia przewodu zasilającego, Lampay, rozrusznika lub innej części apteczki, producent, jego serwis lub osoby o podobnych kwalifikacjach muszą go wymienić, aby uniknąć zagrożenia.
Odłącz urządzenie przed czyszczeniem.Użyj odpowiedniego pędzelka, aby wyczyścić metalową kratkę o dużej powierzchni i co tydzień wyrzucaj ciała owadów na tacce na zbiórkę.Pamiętaj, aby odciąć prąd podczas czyszczenia i ponownego parowania urządzenia.Nie dotykać siatki o wysokim poziomie głośności palcami lub metalem Bez mycia wodą;bez szaleństw w deszczu.
Nie ma zastosowania w niesławnych i/lub wybuchowych balach i tym podobnych.Nie nadaje się do użytku w garażach, stajniach i tym podobnych.
Naprawa powinna być wykonana przez producenta lub wykwalifikowanego elektryka.
Upewnij się, że twoja objętość i częstotliwość bcal powinny być odpowiednie dla machhe.Zapewnij uziemienie, aby zapobiec uszkodzeniom lub niebezpieczeństwu.Wysokie napięcie!Z dala od dzieci!
Urządzenie do zabijania owadów należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci Raled Voltane: 220-240 V- Częstotliwość znamionowa: 50/60 Hz

 

 

Maszyna do komarów z wentylatorem UVZdjęcia szczegółów produktu

 

Typ C Drut UV Wentylator Komar Maszyna 3W LED ssać w Latać Zabójca ROHS 0

 

 

 

Szczegóły kontaktu
LISA

Numer telefonu : +8615018462901

WhatsApp : +8613928833157